Toitumisnõustaja ja -terapeut Kärolin Vallimäe

Kärolin Vallimäe

TOITUMISNÕUSTAJA JA -TERAPEUT KÄROLIN VALLIMÄE

Tere, mina olen Kärolin. Olen toitumisnõustaja ja -terapeut, sest ma soovin aidata sinul elada täisväärtuslikku elu suurepärase tervise ja enesetundega.

Kogu oma teadliku elu olen olnud huvitunud toidumaailmast, olen töötanud 7 aastat toitlustusvaldkonnas. Pean lugu kvaliteetsest toidust, armastades nii selle valmistamist kui ka nautimist. Minu eesmärk toitumisnõustaja ja -terapeudina on näidata, et tasakaalustatud toitumine on parim ja lihtsaim viis enda eest hoolitsemiseks. Usun, et täisväärtuslik toitumine on enesearmastuse väljendusviis.


Minu teekonnast toitumisterapeudiks

  • 2020. aastal alustasin oma teekonda toitumisnõustajaks ja -terapeudiks saamiseks. Olen lõpetanud Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustaja alal ning täiendanud end samas koolis lisaks veel toidutalumatuste osas, kus veendusin, et oma keha kuulamine ning teadlik tervislik toitumine on suurim heategu enda kehale.
  • Alates 2022. aastast töötan toitumisspetsialistina Confido Meditsiinikeskuses, kus pakun lisaks toitumisteraapiale ka mikrobioomi testi nõustamist.
  • 2023. aasta suvel omandasin Annely Sootsi Tervisekoolis toitumisterapeudi kutse, et saaksin aidata kaasa elustiilist tingitud probleemide leevendamisele läbi toidulauda.
  • 2023. aasta suvel liitusin Via Naturale tiimiga, kus end pidevalt toidulisandite osas täiendan.
    Tänaseks olen nõustanud üle 1500 inimese nii toidutalumatuste, kehakoostise kui ka elustiilist tekkinud haiguste teemadel. Lisaks õpetan enda loodud personaalses toitumistreenigu mentorlusprogrammmis, kuidas järjepidevate sammude (ampsudega) eesmärkideni jõuda.

Soovin, et elaksid iseenda eesmärkide, mitte ühiskonna poolt seatud ideaalide järgi. Seetõttu pühendun sellele, et inspireerida sind targemaid valikuid tegema. Tean, et tervislik toitumine on maraton, mitte sprint. Ja just seetõttu keskendun sellele, et anda sulle teadmised ning sinuga koostöös leida parim ning jätkusuutlikum viis, mis sobib just sulle!

Võta ühendust ja liigume koos sinu eesmärkide suunas!


    Liitu meie uudiskirjaga

    0