PERSONAALNE TOITUMISNÕUSTAMINE

Sinu tervis on meie fookus!

Kas toidulisandite valik tundub liiga kirju? Ei saa täpselt aru millist lisandit, miks, millal ja kui palju võtma peaks?


Meie toitumisterapeudid aitavad välja selgitada just sinu individuaalsed vajadused võttes arvesse vereanalüüse, põhjalikku toitumispäevikut ning  kõiki su sümptomeid nagu näiteks peavalud, krooniline uimasus, kaaluprobleemid, kilpnäärme ala- või ületalitus, igapäevased seedeprobleemid, iiveldus, liigesevalud jm. Toitumisterapeut arvestab seejuures sinu senist eluviisi, toitumisharjumusi, füüsilist aktiivsust ja stressitaset ning nõustab vajadusel ka neil teemadel.

MEIE TOITUMISNÕUSTAJATE TIIMI KUULUVAD

Toitumisterapeut, healthcoach Anu Luts

Nõustab kliente neljapäeviti 9.00–18.00

Anu on toitumisnõustaja ja -terapeut, personaaltreener, healthcoach, kirglik kokkaja ja loomaarmastaja kes veedab iga võimaliku aja looduses.

Anu tervise edendamise teekond sai alguse sellest, et vaevles lapsena erinevate allergiate ja talumatuste käes, kogu teismelise ea ja ka osa täiskasvanueast saatis teda buliimia ja tugev enda kehaga mitte rahul olemine mis viis teda rangete dieetide ja üle treenimiseni. Kõige selle tagajärjel tekkisid lõpuks ka tõsisemad terviseprobleemid nagu IBS, kõrvetised, kilpnäärme alatalitus ja hormonaalsed probleemid. Kõigist terviseprobleemidest päästis Anu enese harimine ning koostöö oma ala spetsialistidega.

Toitumisterapeut Kärolin Vallimäe

Nõustab kliente E-R vastavalt kokkuleppele   

Kärolin on toitumisnõustaja ja -terapeut, sest soovib aidata sinul elada täisväärtuslikku elu suurepärase tervise ja enesetundega. 

Kogu oma teadliku elu on Kärolin olnud huvitunud toidumaailmast, on töötanud seitse aastat toitlustusvaldkonnas. Peab lugu kvaliteetsest toidust, armastades nii selle valmistamist kui ka nautimist. Kärolini eesmärk toitumisnõustaja ja -terapeudina on näidata, et tasakaalustatud toitumine on parim ja lihtsaim viis enda eest hoolitsemiseks. Kärolin usub, et täisväärtuslik toitumine on  enesearmastuse väljendusviis.

Toitumisterapeute toetab oma teadmistega funktsionaalne toitumisterapeut ja Via Naturale juhataja Eliisa Hermlin.

KUIDAS NÄEB VÄLJA TOITUMISNÕUSTAMISE PROTSESS?

 1. Peale meiega ühendust võtmist, saadame sulle nõustamise eest arve ja lepingu.
 2. Tasu laekudes saadame sulle lingi põhjalikule 51-st küsimusest koosnevale ankeedile, täpsele nimekirjale milliseid vereanalüüse palume sul teostada ning detailsele kolmepäevasele toitumispäeviku mallile.
 3. Kui oled analüüside tulemused, küsimustiku ja toidupäeviku meile tagasi saatnud pakume sulle nõustamiseks vabu aegu 1-3 nädala jooksul, see annab nõustajale piisavalt aega sinu andmed põhjalikult läbi töötada.
 4. Nõustamisel küsib toitumisnõustaja veel täpsustavaid küsimusi ning ühise arutelu käigus pannakse paika järgneva 1-2 kuu plaan arvestades sinu eesmärke, kõige enam tähelepanu vajavaid aspekte, eluviisi ja muid olulisi detaile.
 5. Peale kohtumist koostab toitumisterapeut sulle kokkuvõtte räägitust ning saadab lingi sinu detailsele plaanile kuhu märgib ära vajalikud muudatused mis võivad hõlmata toitumist, liikumist, täpseid toidulisandeid, vedeliku tarbimist, unehügieeni korrastamist jm.
 6. 2 nädalat peale kohtumist on sul võimalik esitada oma toitumisnõustajale kaks lisaküsimust, kui neid peaks tekkima.
 7. 3-4 nädala pärast saadame sulle tagasiside vormi, et teada saada kuidas sul läinud on ja anda sulle võimalus muuta meie teenus veel paremaks andes nõustamisele tagasisidet.

TOITUMISNÕUSTAMISE HINNAKIRI

TOIDULISANDITE VAJADUSE VÄLJA SELGITAMINE:

30-minutiline nõustamine 69 €.*
*Teenuse hulka kuulub sinu poolt täidetud 51-st küsimusest koosneva tervisliku seisundi hindamiseks mõeldud ankeedi põhjalik läbi töötamine, vereanalüüside interpreteerimine, 3-päevase toidupäeviku analüüs, 30-minutiline nõustamine, nõustamise kokkuvõte koos konkreetsete sammude ja toidulisandite soovitustega, võimalus saada kahe nädala jooksul peale nõustamist e-maili teel kahele küsimusele vastused.

*Hind ei sisalda vereanalüüse.

PÕHJALIK TERVISE JA ELUVIISI ANALÜÜS NING NÕUSTAMINE KOOS EDASISE TEGEVUSKAVAGA:

90-minutiline nõustamine (esmane) 129 €.*
*Teenuse hulka kuulub sinu poolt täidetud 51-st küsimusest koosneva tervisliku seisundi hindamiseks mõeldud ankeedi põhjalik läbi töötamine, vereanalüüside/mikrobioomi testi interpreteerimine, 3-päevase toidupäeviku analüüs, 90-minutiline nõustamine, kokkuvõte nõustamisel räägitust, 1-3 kuu tegevusplaan, võimalus saada kahe nädala jooksul peale nõustamist e-maili teel kahele küsimusele vastused.

*Hind ei sisalda vereanalüüse.

Kordusnõustamine 60 min 89 €.*
*Teenuse hulka kuulub sinu poolt täidetud küsimusest koosneva tervisliku seisundi hindamiseks mõeldud ankeedi põhjalik läbi töötamine, vajadusel korduvate vereanalüüside interpreteerimine, 3-päevase toidupäeviku analüüs, 60-minutiline nõustamine, kokkuvõte nõustamisel räägitust, 1-3 kuu tegevusplaan, võimalus saada kahe nädala jooksul peale nõustamist e-maili teel kahele küsimusele vastused.

*Hind ei sisalda vereanalüüse.

KKK

Kus ma saan vereanalüüse teha?

Soovitame esmalt pöörduda perearstile ning paluda temal teostada võimalikult palju analüüse ette antud nimekirjast. Kui perearst kõiki analüüse pole nõus teostama saad puuduolevad ise tellida näiteks Synlabist.

Kui ma ei saa/taha vereanalüüse teha, kas saan ikka toitumisnõustamisele tulla?

Jah, saad küll. Sel juhul võtab toitumisspetsialist arvesse vaid küsimustikust ja toidupäevikust saadavad andmed. 

Miks on oluline pöörata rõhku toitumisele ja toitainete kätte saamisele?

Vitamiinid on asendamatud orgaanilised toitained, millest enamust meie keha ise toota ei suuda või toodetakse neid ebapiisavas koguses, mistõttu enamuse vitamiinidest peame kätte saama toidust. Kui toit ei ole piisavalt vitamiinirikas võivad areneda häired. Olgugi, et vitamiine on võrreldes makrotoitainetega (süsivesikud, valgud, rasvad) vaja ainult väikeses koguses, on nad tervisele sama olulised ja toitumise kvaliteedis tuleb neid arvesse võtta.
Mineraalained on anorgaanilised toitaineid, millel on samuti võtme tähtsus tervise ja heaolu tagamisel. Siia kuuluvad jälgmineraalained nagu vask, jood, raud, mangaan, seleen ja tsink koos makroelementidega nagu kaltsium, magneesium, kaalium ja naatrium. Nagu ka vitamiine, on ka mineraalaineid kehas väikeses koguses ning nende kätte saamiseks peame sööma mitmekesist toitu.
Pole ühte toitu, mis sisaldaks kõiki meile vajalikke vitamiine ja mineraalaineid, mistõttu tasakaalus ja mitmekesine toitumine on hädavajalik.

Kas virtuaalne kohtumine on kvaliteedilt sama nagu füüsiline kohtumine?

Virtuaalse kohtumise eeliseks on aja säästmine kliendile, saab osalega nõustamisel igal ajal ja kohas ilma, et peaks kohale tulemisele aega kulutama. Virtuaalsel kohtumisel saab klient tunda end vabamalt ja mugavamalt sest viibib enda valitud asukohas, olgu selleks siis kodu või kontor.

Võta meiega ühendust


  Liitu meie uudiskirjaga

  0