Higher Nature on kvaliteetne toidulisandite sari Inglismaalt. Higher Nature asutasid 1994. aastal Brian ja Celia Wright,  kes hakkasid arendama ja tootma terapeutilisi toidulisandeid. Nad kasutasid parimat saadaolevat toormaterjali ning lähtusid toidulisandite  koostamisel uusimatest teadusalastest saavutustest. Kahjus Cecilia suri 2008. aastal, kuid tema pühendumus ja väärtushinnangud on tänaseni Higher Nature äri aluseks.

Miks on Higher Nature toidulisandid head?

Higher Nature’l on üle 25 aasta pikkune kogemus toidulisandite tootmisel. Kastutatakse üksnes parimaid koostisosi, mis on saadud erinevatest paikadest üle kogu maailma. Mõned meie toodete kohta käivad faktid:

  • Terapeutilistes annustes aktiivsed koositsosad, mis aitavad tervist parandada (sageli on toitainete hulk tunduvalt  kõrgem kui NRV – päevane võrdluskogus, mis tähistas varem soovitatud päevast annust)
  • Tooted on koostanud toitumisterapeudid, lähtudes viimastest teadusuuringutest
  • Koostisosad on saadud taastuvast allikast ning nende päritolu on teada
  • Ei sisalda kunstlikke toiduvärve, säilitusaineid ega magusaineid (kui võimalik, siis kasutatakse steeviat)
  • Toidulisandid on taimsed (üle 85% toodetest) ja veganitele sobivad  (üle 75% toodetest)

Oleme sinu jaoks olemas

Eestis toimuvad vähemalt kord aastas tasuta Higher Nature koolitused ning uuemat Higher Nature materjalidel põhinevat toitumisalast infot leiate meie pidevalt uuenevast blogist. Higher Nature toidulisandite valikul abistavad teid Via Naturale asjatundlikud konsultandid, kes on kõik läbinud toitumisalase väljaõppe. Võta meiega ühendust, telefoni, e-maili või chati vahendusel!

Vaata Higher Nature tootesarja e-poest

Soovid hakata Higher Nature toodete edasimüüjaks?

Võta meiega ühendust!


    Liitu meie uudiskirjaga

    0