BioCare on esmaklassilise kvaliteediga toidulisandite sari Inglismaalt. BioCare’l on üle 30 aasta pikkune kogemus toidulisandite tootmisel ning soov pakkuda efektiivseid ning kõrgeima kvaliteediga tooteid. BioCare’ deviisiks on – kvaliteet, innovatsioon ning haridus.

Kvaliteet

BioCare kasutab toodete koostamisel kõige kvaliteetsemat toormaterjali ja uuemaid tehnoloogiaid. Mõningaid tooteid testitakse eraldi sõltumatutes laboratooriumides, et need vastaksid WADA (Maailma Antidopingu Agentuuri) poolt seatud rangetele puhtusereeglitele. See on iseäranis oluline professionaalsete sportlaste puhul – otsi meie tootevalikust „Informed Sport“ märgisega tooteid.

BioCare toidulisandid on parima biosaadavusega. Need ei sisalda ebavajalikke lisaaineid ega allergeene – niimoodi saadakse hüpoallergeeniliste toodete sari, mis sobib ka kõige tundlikumatele indiviididele.

Innovatsioon

BioCare spetsialiseerub kliiniliselt efektiivsete toitumisalaste lahenduste leidmisele, mis baseeruvad viimasetel teadusuuringutel. BioCare töötab koostöös juhtivatele toitumisterapeutide ja –teadlastega.

BioCare’ eelis on see, et suudetakse pakkuda toidulisandeid, mis sobivad erinevate vajadustega inimestele: tooted on saadaval nii kapslite, tablettide, vedelike, pulbrite kui ka  õlidena. Kõik toidulisandid on koostatud ja toodetud Suurbritannias.

BioCare on välja arendanud unikaalseid ja omalaadseid tehnoloogiaid, näiteks BioMulsion® ja MicroCell® vormis tooted. Tegemist on unikaalse emulgeerimise tehnoloogiaga, mis tagab vastavalt kliinilistele uuringutele parima imendumise. DuoCap® tehnoloogia võimaldab omavahel sobimatud koostisosad paigutada kapsli eri osadesse, kust nad vabanevad aegamööda, suurendades nende efektiivsust.

Haridus

BioCare pakub maailmatasemel koolitusi ning professionaalset tuge nii edasimüüjale kui ka tavalisele tervisehuvilisele. Eestis toimuvad BioCare koolitused 1-2 korda aastas ning uuemat BioCare materjalidel põhinevat toitumisalast infot leiate meie blogist. BioCare toodete edasimüüjatele hakkame vahendama uuemaid webinare ja toitumisalaseid materjale spetsiaalse veebikeskkonna kaudu.

BioCare toidulisandite valikul abistavad teid Via Naturale asjatundlikud konsultandid, kes on kõik läbinud toitumisalase baasväljaõppe. Võta meiega ühendust, telefoni, e-maili või chati vahendusel!


Vaata BioCare tootesarja lähemalt e-poest!

Soovid hakata BioCare toodete edasimüüjaks?

Võta meiega ühendust!


    Liitu meie uudiskirjaga

    0