Prolon Eesti paastu toetav toitumisprogramm

ProLon®. Teaduslikult välja töötatud ja testitud toitumisprogramm, mis võimaldab kogeda pikaajalise paastumise kasutegureid toidust loobumata – toiduga paastumine ehk paastumist jäljendav tehnoloogia.

Mis on ProLon®?

ProLon® on 5-päevane toitumisprogramm, mida on hoolikalt uuritud ja välja töötatud nii, et selle läbimisel läheks keha paastu olekusse ning püsiks seal programmi läbimise jooksul. See paastumine tegelikult imiteerib paastumist. Paastu ajal varustatakse keha spetsiifiliste toitainetega, kuid ei aktiveerita toidule reageerivaid radasid, mistõttu arvab keha endiselt, et paastud. See teaduslik läbimurre võimaldab saavutada pikaajalise paastu (>3 päeva) eelised, samal ajal toitu nautides.


ProLoni 5-päevane programm on looduslik, puhas, taimetoitlastele sobiv, gluteenivaba ja madala glükeemilise indeksiga (veresuhkru tasakaalu toetav). Toeta tervislikku vananemist, rakkude uuenemist, tasakaalus ainevahetust, kaalulangust, säilitades samal ajal keha rasvavaba massi, parandades suhet toiduga ja palju muud.


Proloni revolutsiooniline koostis on saanud enam kui 40 patenti üle maailma, seda on testitud 16 inimkatses koostöös L-Nutra, Lõuna California Ülikooli, Stanfordi Ülikooli, Mayo Kliiniku, Genoa Ülikooli, Berliini Ülikooli, Heidelbergi Ülikooli, Leideni Ülikooliga ja paljude teiste institutsioonidega.

Prolon-Via-Naturale-2-2

Teadusest tulenev

Üle 20 aasta ulatuslikke eelkliinilisi ja kliinilisi uuringuid, mida rahastas USA riiklik tervise instituut (National Institutes of Health (NIH)) ning viidi läbi Lõuna California Ülikooli (University of Southern California USC) Pika Eluea Instituudis ja Diabeedi ning Rasvumise Uuringute Instituudis (Longevity Institute and Diabetes and Obesity Research Institute). Need uuringud viisid paastumist jäljendava tehnoloogia väljatöötamiseni, mille tulemused näitavad:

  • Rakkude stressitaluvuse paranemist
  • Ainevahetuse toetamist
  • Autofaagia (rakus tekkinud “jäätmete” puhastamist) käivitamist
  • Vistseraalset rasva (kõhuõõnesisene rasv) vähendamisele kaasa aitamist saledama vöökoha saavutamiseks.

Kliiniliste uuringute metoodika

Randomiseeritud kontrollitud uuringus osalejad läbisid kolm tsüklit ProLon paastu toitumisprogrammi, kas randomiseeritult (n=39) või pärast seda, kui nad olid üle viidud kontrolldieedi rühmast paastu jäljendamise programmi rühma (N=32). Kontrollgrupp jätkas oma tavapärast dieeti. ProLon osalejad tarbisid paastu jäljendavat dieeti 5 järjestikust päeva kuus kolme kuu jooksul. Mõõtmised viidi läbi enne dieeti (Enne) ja taastumisperioodil pärast kolmandat tsüklit (Pärast).

42 patenti üle maailma
Paastu imiteeriv tehnoloogia on ainus toitumisplatvorm, millel on olemas uuringud inimestega ja patendid pikaealisuse valdkonnas.
21 kliinilist uuringut
Paastu imiteerival tehnoloogial on 21 ülemaailmset kliinilist uuringut tervise parandamise mõjude ja eeliste kohta. Ja neid tuleb juurde.
Tarbitud rohkem kui 1 miljon korda
Alates 2016. aastast, mil ProLon® uksed avas, on müüdud üle 1 miljoni ProLon®i komplekti kogu maailmas ja see on alles algus
15 000 tervishoiutöötajat
Enam kui 15 000 tervishoiutöötajat kasutab ise ja/või soovitab ProLoni oma patsientidele.

Päris toit

Premium koostisosad

ProLon® eined on jaotatud 5 väikesesse karpi (üks iga päeva kohta), mis sisaldavad taimseid energiabatoone, funktsionaalseid suppe, suupisteid, nagu oliivid ja lehtkapsa kreekerid, taimeteed ja toidulisandeid.

Toitainete tundmise rajad

Teaduslikult kindlaks tehtud toitumist tuvastavad rakulised radarid (nn Nutrient Sensing Pathways) ja välja töötatud 5-päevane toitumisprogramm, mis toidab keha, samal ajal kui toitumisele reageerivad rajad ei käivitu, mis võimaldab anda pikaajalisest paastumisest saadava kasu.

Prolon Eesti paastumist toetav toitumisprogramm
Prolon Eesti paastu toetav toitumisprogramm
Prolon
  • Enamasti taimetoidupõhine
  • Gluteenivaba
  • Madala glükeemilise indeksiga
  • GMO-vaba
  • Parimad koostisosad


Vaata ProLon® tootesarja lähemalt e-poest!


Liitu meie uudiskirjaga

0