teisipäev, 10. jaanuar 2023 12:58.01 Europe/Tallinn

Lapse immuunsüsteemi tugevdamine

Kui sinu laps haigestub tihti, võib põhjus olla välja-arenemata immuunsüsteemis, mis pole piisavalt tark sissetungijatega võitlemiseks. Kui külmetushaigus on „sisse pugenud“, siis esimesed külmetushaiguse nähud võivad olla väsimus, kurnatus, suurenenud janu, kõditav tunne kurgus või laste puhul ka kergem ärritumine. Mida teha, et toetada lapse arenevat immuunsüsteemi või mida teha kui laps on hankinud külmetushaiguse? Jagame sinuga mõningaid nõuandeid, aga pea meeles konsulteerida lapse arstiga, kui mure tervise pärast on tõsine.

Loe edasi
pühapäev, 8. jaanuar 2023 11:11.00 Europe/Tallinn

Miks on tsink oluline ja tsingi puuduse mõju sinu tervisele

Tsink on mineraalaine, mis mängib olulist rolli olulist rolli paljudes meie tervise aspektides. Samas on hinnanguliset 20% maailma elanikkonnal tsingi puudus. Käsitleme, miks on tsink oluline, millal meid ohustab tsingi puudus ning kuidas tsingi taset kehas tõsta.

Loe edasi
laupäev, 17. detsember 2022 15:06.00 Europe/Tallinn

Nõuanded, kuidas pühadeaeg tervislikult üle elada

Jõuludel ja aastavahetusel kiputakse üle sööma – pidudel ja pereringis toimuvatel koosviibimistel süüakse liiga palju erinevaid toite, mida võib-olla igapäevaselt ei tarbita. See tekitab seedesüsteemile lisastressi, mille tulemuseks võivad olla sellised sümptomid nagu kõhulahtisus või –kinnisus, kõrvetised ja puhitused.  

Loe edasi

Items 1 to 3 of 96 total

Laen...