esmaspäev, 13. juuni 2022 14:17.00 Europe/Tallinn

Elutähtsad vitamiinid

Ideaalis võiks hea toitumise korral saada toidust kätte kõik vajaminevad vitamiinid, mineraalained ja muud toitained. Kahjuks näitavad uuringud, et enamik inimesi tarbib soovitatavast viiest aed- ja puuviljaportsjonist päevas vaid 2,5 portsjonit.  Lisaks on Inglismaal tehtud uuringust selgunud, et tegelikult tuleks hea tervise tagamiseks ning südamehaiguste ja vähi ennetamiseks süüa koguni seitse portsjonit aed- ja puuvilju päevas.

Loe edasi
teisipäev, 31. mai 2022 17:36.00 Europe/Tallinn

5 olulisemat toitainet naha tervise heaks

Kas oled tüdinenud kuivast või tuhmist nahast või vistrikest? Kas oled segaduses, missugused toitained sobivad sinu nahale kõige paremini? Kas soovid teada, kuidas oma naha tervist parandada? 

Oma keha piisavas koguses õigete toitainetega toitmine võib olla määrava tähtsusega meie naha tervise toetamisel. Seega tutvume peamiste toitainetega, mis on meie naha tervise jaoks hädavajalikud.

Loe edasi
kolmapäev, 25. mai 2022 9:28.19 Europe/Tallinn

Nahk-meie keha kaitserüü

Nahk on Sinu keha suurim organ, mis toimib loodusliku kaitsekihina, moodustades barjääri, mis hoiab kahjulikud mikroobid, kemikaalid ja tugevad valguskiired eemal keha tundlikumatest kudedest.

Loe edasi

Items 1 to 3 of 88 total

Laen...