neljapäev, 26. august 2021 14:35.00 Europe/Tallinn

Milline on sinu D-vitamiini vajadus?

Umbkaudu 1 miljardil inimesel maailmas on D-vitamiini puudus. Seega räägitakse viimasel ajal väga palju D-vitamiini manustamise vajadusest toidulisandina ning D-vitamiini kasulikest omadustest. Samas liigub väga palju erinevat infot selle kohta, kui palju täpsemalt tuleks D-vitamiini võtta.

Loe edasi
neljapäev, 26. august 2021 9:59.20 Europe/Tallinn

Parimad nõuanded koolilaste immuunsüsteemi tugevdamiseks

Me oleme läbinud kevadise piirangute perioodi, suvi on läbi ja nüüd on järgmine eesmärk lapse immuunsüsteemi tugevdamine kooli naasmiseks. Tervislik toitumine on aluseks, et saaksime kätte kõik vajalikud toitained, mida keha vajab tugeva immuunsüsteemi tagamiseks. Kui Sa pole kindel, millised toitained on olulised ja mida teha, kui Sinu lapsel on nende puudus, siis loe edasi! Oleme  siia artiklisse koondanud oma parimad toitumis- ja elustiili näpunäited.

Loe edasi
teisipäev, 24. august 2021 12:35.00 Europe/Tallinn

Laste toitumise alustalad

Tervislik toitumine on oluline, et tagada lastele tugev tervis terveks eluks. Me ei saa kaitsta oma lapsi kõigi välisest maailmast tulenevate ohtude eest, kuid saame aidata neil kujundada õiged toitumisharjumused ja tervisliku elustiili, mis lubaks neil elada õnnelikku elu.

Loe edasi

Items 1 to 3 of 74 total

Laen...