Citricidal greibiseemneekstrakt 25ml
10,79 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 69 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

Higher Nature toidulisand
Citricidal, greibiseemne ekstrakt
25 ml

Öko greibiseemneekstrakt on valmistatud mahepõllumajandusest saadud greipidest. Greibid sisaldavad palju kasulikke antioksüdante ja eeterlikke õlisid. Greibiseemneekstrakti on hea hoida esmaabikarbis, sellel on väga palju kasulikke omadusi. Kasuta alati lahjendatult - sega mõned tilgad vee või mahlaga.
Tootekood 5031013100901

Jah

  • Öko greibiseemneeksrakt
  • Sobib seedimise toetuseks, eriti kui reisida võõrale maale
  • Sobib kasutamiseks aastaringselt
  • Ära kasuta ilma lahjendamata!

KASUTUSJUHISED
Lahjenda 5-10 tilka 100 ml vees või mahlas ning sega põhjalikult. Tarbi 30 minutit enne või 2 tundi peale sööki, 1-3 korda päevas (lapsed alates 8. eluaastast pool doosi) või vastavalt professionaali soovitustele. Mitte ületada soovitatud päevast annust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise toidusedeli ega tervisliku elustiili asendajana.

TOOOTEINFO
10 tilka sisaldab 108 mg greibiseemneekstrakti

KOOSTISOSAD:
Mahe greibiseemne ekstrakt (34%)* (citrus x paradisi, askorbiinhape, sidrunhape, piimhape), taimne glütseriin, dektstroos. 72,5 % kõigist koostisosadest on pärit mahepõllumajandusest

*Saadud greibiseemnetest ja greibi viljalihast.

Sobib taimetoitlastele ja veganitele. Toodet ei ole testitud loomadel.

HOIATUS Võib ärritada silmi ja nahka. Ära kunagi kasuta ilma lahjendamata ega pane silmade lähedale! Kui toodet satub silma, siis loputada koheselt veega ning võtta ühendust arstiga.

Toodet kasutades hoia tila allapool ja avalda õrnalt pudelile survet. Ära pigista tugevalt, kuna siis võib pudelist korraga välja tulla liiga palju Citricidali.  Jälgi hoolikalt kasutusjuhiseid.
Netokogus: 37,4g

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...