VisualEyes silmadele 90 kaps
36,29 €
Silmade kompleks sisaldab antioksüdante C-vitamiini ja tsinki, mis aitavad kaitsta rakke vabade radikaalide kahjustuse eest, ning luteiini ja kseksantiini.

Tootekood 5031013103025
Kategooriad Toidulisandid, Silmad

Jah

  • Valgus on oluline selleks, et näeksime end ümbritsevaid objekte. Kuid valgus võib ka olla silmadele kahjulik, kui silmale endal ei ole piisavad kaitsvaid mehhanisme (antioksüdante). Nii valgus ise kui ka suitsetamine, reostus ja halb toitumine toodavad ohtlikke vabu radikaale, mis võivad silma kahjustada. Selleks et vabu radikaalide kahjutuks teha, toodab keha ise antioksüdante, kuid oluline on pakkuda kehale ka antioksüdantide polest rikkaid toitaineid.
  • Visual Eyes sisaldab vitamiine A, B2 ja tsink, mis aitavad hoida nägemist normaalsena.
  • Laiatoimeline kompleks, mis sisaldab üle 10 erineva aktiivaine
  • Sisaldab heas annuses kseaksantiini ja luteiini - need on ainsad karotenoidid, mida leidub silma reetinas, ja mis aitavad meid kaitsta vabade radikaalide kahjustuste eest
  • ​Sisaldab mustikat, mis aitab hoida silmi ja nägemist normaalsena

KASUTUSJUHISED:
1-2 kapslit  (lapsed alates 12. eluaastast 1 kapsel) päevas koos söögiga või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise toidusedeli ja tervisliku elustiili asendajana.
 
Üks kapsel sisaldab:      %NRV*-st
Vitamiin A (833iu) 250mcg RE 31%
Vitamiin E (7,5iu) 5mg α-TE 42%
Vitamiin C 30mg 38%
Riboflaviin (vitamiin B2) 2mg 143%
Tsink 3mg 30%
Meso-kseaksantiin 5 mg           
Dokosaheksaeenhape (DHA) 25 mg
Luteiin 12 mg -
Kseaksantiin 2,5 mg -
Mustika standardiseeritud ekstrakt 100:1
(antotsüanidiine 25%)
0,72 -
NRV (nutrient reference value) - päevane võrdluskogus

Koostisosad: Dokosaheksaeenhappe (DHA) pulber (antioksüdant: dl-alfatokoferool), kapsel: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, meso-kseaksantiini kompleks (tagetes erecta L [kõrge peiulill]), (antioksüdant: d-alfa-tokoferool), täiteaine: tselluloos, luteiinikompleks (tagetes erecta L [kõrge peiulill]), kseaksantiin, askorbiinhape, taimne magneesiumstearaat, tsinktsitraat, d-alfa-tokoferoolsuksinaat,  paakumisvastased ained: ränidioksiid, A-vitamiin atsetaat (stabilisaator: maisidekstriin, paakumisvastased ained: modifitseeritud maisitärklis, antioksüdant: dl-alfa tokoferool), riboflaviin, vaccinium uliginosum (mustika) ekstrakt.

EI OLE LISATUD soola, nisu, gluteeni, pärmi, laktoosi, piimaprodukte, kunstlikke säilitus-, värv- ja maitseaineid.
Netokogus: 57,2g

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...