Vitamiin D3 2000iu 60 kaps
9,00 €
Sisaldab heas annuses D3-vitamini, ühes kapslis on 2000 iu (50 mcg) D3-vitamiini. D-vitamiin aitab hoida immunsüsteemi talitlust normaalsena ning on oluline luude, lihaste ja hammaste jaoks. Sobib täiskasvanutele ja lastele alates 13. eluaastast. Kuna D-vitamiin on taimsetes kapslites, sobib toode ka taimetoitlastele.


Tootekood 38310026160990

Jah

Mis on Vitamiin D3 2000iu?

Otsid toodet, mis sisaldaks rohkem D-vitamiini? Higher Nature D3-vitamiini üks kapsel sisaldab 2000 iui hea imendumisega D3-vitamiini.

Uuuringud näitavad, et Eestis on umbes 70% inimestest D-vitamiini puudus. Üks oluline faktor puuduse kujunemisel on päikesevalguse puudus, mis on peamine meetod D-vitamiini tootmiseks kehas. Talvekuudel on puudus eriti kerge tekkima, kuna päike tuleb välja harva ning ei ole piisavalt intensiivne, et käivitada D-vitamiini tootmist kehas, isegi kui veedame igapäevaselt aega õues ning nägu ja labakäed on katmata.  Madalat D-vitamiini taset seostatakse mitmete tervisehäiretega, sealhulgas luuvalu ja mõradega. Kuna toidus leidub väga vähe D-vitamiini, peaksime seda juurde võtma toidulisandina. Lisaks luude tervisele mõjutab D-vitamiini ka lihasfunktsioone ning immuunsüsteemi talitlust. 


Miks meie oma on parim?

Higher Nature D-vitamiin on D3-vormis - tegemist on  D-vitamiini aktiivse vormiga, mida keha saab kasutada. Meie uus D-vitamiin sisaldab 2000 iu D3-vitamiini mugavates õlikapslites. Ideaalne D-vitamiini taseme tõstmiseks ning oma tervise toetamiseks. 

 

Kellele?

Taimsetes kapslites D3-vitamiin sobib hästi täiskasvanutele ja lastele alates 13. eluaastast, eriti neile, kes ei viibi piisavalt päikese käes. D-vitamiini tootmist kehas võib lisaks mõjutada ka pilves ilm, päiksesekreemide kasutamine, nahavärv, vanus ja elustiil.


KASUTUSJUHISED

Täiskasvanutel ja lastel alates 13. eluaastast 1 kapsel päevas või või vastavalt professionaali soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ega tervisliku elustiili asendajana.


TOOTEINFO

Päevane annus üks kapsel sisaldab: NRV*-st

D3-vitamiin (2000 iu) 50 mcg 1000


*NRV (nutrient reference value) - päevane võrdluskogus
 


KOOSTISOSAD: päevalilleõli, kapsel (glütseriin, modifitseeritud tärklis, karrageen), D3-vitamiin (kolekaltsiferool).
 

Sobib taimetoitlastele. Toodet ei ole testitud loomadel.
 

EI OLE LISATUD suhkrut, soola, soja, nisu, gluteeni, pärmi, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke toiduvärve ega lõhna- ja maitseaineid.

Kapsli suurus: ca 1,6 cm.

Netokogus: 20,9g
Originaalnimetus: Vitamin D3 2000 iu

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...