Vitamiin K2 30 tab
15,07 €
K vitamiin (Menaquinon-7 ehk K2) aitab kaasa vere normaalsele hüübivusele ning aitab hoida luid tugevana. Vitamiin K2 püsib kehas kauem kui K1-vitamiin ja on parema imenduvusega. Seetõttu on K2-vitamiini võttes võimalik oma depoo täita, millest keha koed saavad vajadusel pidevat täiendust.Tootekood 5031013105715

Jah

  • Heaks K2-vitamiini allikaks on natto (fermenteeritud sojaoad), mis ei ole lääne inimese toidulaual kuigi tavaline toiduaine. Ka juust ja hapupiim on heaks K2-allikaks, kuid südameprobleemidega isikutel ei ole soovitav nendega liialdada. Pealegi võivad juustud sisaldada liigset soola. Higher Nature K2-vitamiin on saadud fermenteeritud sojaubadest.
  • K2-vitamiini soovitatakse luude tugevuse säilitamiseks, iseäranis postmenopausis naistele.
  • Keskmise lääne inimese toidusedelist jääb K2-vitamiinist tavaliselt puudu. K2-vitamiin aga on väga oluline normaalse verehüübivuse tagamiseks.
  • Uuringud näitavad, et optimaalne annus on 45 mcg. Luude normaalsena hoidmiseks kombineerige K2-vitamiini toidulisandiga Super Osteofood.

KASUTUSJUHISED:
Täiskasvanud ja lapsed vanuses üle 4 aasta 1 tablett päevas või vastavalt tervishoiuspetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. 
 
Üks tablett sisaldab:   % NRV*
Vitamiin K2 (menakinoon-7) 45 mcg 60%
*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele (NRV – Nutrient Reference Value)    
   
KOOSTISOSAD:  täiteained: looduslik Lithothamnion calcarea ja tselluloos, menakinoon-7 (sojast), maisivalgust kate, paakumisvastased ained: taimne magneesiumstearaat ja ränidioksiid.

EI OLE LISATUD: suhkrut, soola, nisu, gluteeni, pärmi, laktoosi, piimatooteid, kunstlikke säilitus-, värv- ega maitseaineid.

Originaalnimetus: Vitamin K2

Netokogus: 11,3 g

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...