Huvitavaid fakte kalaõli kohta

Asendamatud rasvhapped on tervisele väga kasulikud, eriti südame ja aju jaoks.  Kala sisaldab rikkalikult oomega-3-rasvhappeid EPAt ja DHAd.  Kuid meie toidulaual ei pruugi kala alati olla piisavalt ja pealegi ei saa me kindlad olla selle kvaliteedis ja puhtuses. Sellisel juhul on hea mõte tarvitada kalaõli toidulisandina, kuid kuidas valida sellist toodet, mis oleks puhas ja tervisele kasulik?


Kuidas valida kalaõli?

On oluline, et kalaõli oleks looduslik, puhas, pärit taastuvast allikast ning toimiks efektiivselt. BioCare kalaõlidel on olemas kõik need head omadused ja enamgi veel. 

 

Kalaõli puhtus

Puhtus on kalaõlide puhul ülimalt oluline, sest kaladesse võivad kuhjuda reostunud vees olevad saasteained. BioCare’ kalaõli on saadud metsikult kasvanud anšoovistest ja sardiinidest, mis on püütud Vaikse ookeani puhastest vetest. Kuna väiksed kalad on toitumisahela alumises osas, siis leidub saasteaineid nendes väga minimaalselt, kui üldse. Lisaks puhastatakse kalaõli parima teadaoleva tehnoloogia abil, seega ületavad BioCare’ kalaõlid puhtuse poolest isegi kõige karmimad Euroopa Liidu nõueded. Turul ei ole puhtamat kalaõli!

kalaõlide puhtus

Kalaõli jätkusuutlikkus

Kasutame süvaveekalu, mis on pärit Peruu taastuvatest kalakasvatustest. Ei ole mingit riski ülepüüdmiseks ja tegelikult on sealne kalade populatsioon püsinud muutumatuna juba üle 30 aasta.

 

Kalaõli looduslikkus

BioCare kalaõlid on looduslikus triglütseriidi vormis  – sellisel kujul esineb kalarasv ka toidus. See on teadaolevalt kõige parema imendumisega vorm. Paljudes kalaõlides on rasvhapped etüülestri vormis, mis tagab küll kõrge rasvhapete sisalduse, kuid tegemist on keemilise sünteesiga, mistõttu keha ei saa neid rasvahappeid nii efektiivselt kasutada. Seetõttu võivad etüülestri vormis kalaõlid olla küll tugevatoimelised, kuid nendega ei saavuta soovitud tulemusi.

 

Kalaõli efektiivsus

Kõige olulisem on muidugi see, et kalaõli tõepoolest ka toimiks. Meie kalaõlid on optimaalse biosaadavusega. BioCare kasutab looduslikku NEO-3® tehnoloogiat, kontsentreerides lipaasi ensüümi abil rasvu saranselt sellele, kuidas meie keha neid seediks. Selline tehnoloogia muudab rasvad ka kergemini seeditavaks.

Mõned meie vedelatest kalaõlidest on emulgeeritud unikaalse BioMulsion tehnoloogia abil. See aitab parandada õlide imendumist ja on eriti kasulik on neile, kellel on probleeme rasvade seedimisega. Ühes uuringus leigi, et BioMulsion® suurendas kolmekordselt EPA ning kahekordselt DHA omastamist.

 

Paindlikkus

BioCare sari sobib kõigile – meie valikus on kalaõli nii kapslite kui ka vedelikuna ja tooteid on nii täiskasvanutele kui ka lastele.

 

BioCare kalaõlid

Mega EPA  – tugevatoimeline, lihtne ja looduslik kalaõli igapäevaseks kasutamiseks. Sobib hästi ka raseduse ja imetamise ajal

Mega EPA Forte  – eriti tugevatoimeline kalaõli kapslitena, sobib igapäevaseks kasutamiseks, kui soovite terapeutilist toimet 

OmegaCare – meie kõige tugevatoimelisem kalaõli, 1 tl sisaldab koguni 5 g kalaõli. See on puhas ja lihtsa koostisega kalaõli, maitsestatud naturaalse apelsiniõliga

Children's OmegaCare  – puhas ja kontsentreeritud kalaõli lastele, mis on saadud anšoovistest ja sardiinidest.  Magusa apelsini õliga maitsestatud õli on hea võtta otse lusikalt või segada vee või mahla sisse.

 

Loe ka artiklit "Kalaõlid ja oomega-3 rasvhapped"

BioCare kalaõlide sari on tugevatoimeline, puhas, naturaalne ja jätkusuutlik. 

Puhtaima koostisega kalaõlid