Toitumisnõustaja ja -terapeut Anu Luts

TOITUMISNÕUSTAJA JA -TERAPEUT ANU LUTS

Tere, mina olen Anu, toitumisnõustaja ja -terapeut, personaaltreener, healthcoach, kirglik kokkaja ja loomaarmastaja kes veedab iga võimaliku aja looduses.


Minu tervise edendamise teekond sai alguse üsna egoistlikel põhjustel, nimelt vaevlesin lapsena erinevate allergiate ja talumatuste käes, kogu teismelise ea ja ka osa täiskasvanueast saatis mind buliimia ja tugev enda kehaga mitte rahul olemine mis viis mind rangete dieetide ja üle treenimiseni. Kõige selle tagajärjel tekkisid lõpuks ka tõsisemad terviseprobleemid nagu IBS, kõrvetised, kilpnäärme alatalitus ja hormonaalsed probleemid. Kõigist terviseprobleemidest päästis mind enese harimine ning koostöö oma ala spetsialistidega.


Minu toitumisspetsialistiks saamise teekond:

  • Aastal 2021 lõpetasin edukalt personaaltreeneri koolituse ning saavutasin EQF-4 treeneri taseme.
  • Aastal 2022 lõpetasin Annely Sootsi Tervisekoolis toitumisnõustaja õppe ning aastal 2023 toitumisterapeudi oma.
  • 2022 aastast alates oman õigust läbi viia toidutundlikkuse teste ning interpreteerida vereanalüüse.
  • 2023 aastal läbisin Healthcoachingu programmi ja osalesin synlabi kõhutervise ning mikrobioomi seminaril mille järgselt sain Elsavie koostööpartneriks mikrobioomi testide nõustamistel.


Täiendan end erialaste koolitustega pidevalt ning hoian ka kursis uusimate teadusuuringute ja uudistega. Olen nõustanud sadu inimesi läbi personaalsete nõustamiste, koolituste ja enda loodud põhjaliku 8-nädalase tervise edendamise programmi.


Minu lähenemine kliendi tervise edendamisele on alati 100% personaalne. Koos kliendiga leian meetodid tervise edendamiseks mis arvestavad lisaks toidule ka toitumise tiheduse vajadust, füüsilist koormust, stressi koormust ning selle korrigeerimist, unehügieeni, verenäitajaid ja muid eluviisi tegureid. Tervis on tervik ja toitumine peab olema kooskõlas kõigi eelpoolnimetatud faktoritega. Minuga kohtumisel vaatab sinu andmetele otsa personaaltreener, toitumisterapeut ja vajaminevaid tööriistu aitab sul paika seada Coach.


Koos leiame sinu enim tähelepanu vajavad tegurid, mis on suurimaks takistuseks eesmärkide saavutamisel. Sul võib juba 95% tegevustest toetada saavutamast soovitut, aga viimased 5% jäänud märkamata. Mõtle minust kui sinu heaolu disainerist – aitan sul disainida elu, mis toetaks su eesmärke. Koos suudame rohkem!

Võta ühendust ja liigume koos sinu eesmärkide suunas!


    Liitu meie uudiskirjaga

    0