kolmapäev, 14. august 2019 10:56.09 Europe/Tallinn

Toitumisjuhised

Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsiooni (ETTA) toitumisjuhised baseeruvad uutel Põhjamaade ja Eesti toitumissoovitustel (ETS), kuid kuid toetuvad ka uuematele uuringutele, mille alusel soovitame suuremas koguses köögi- ja kaunvilju ning lisaks igapäevaselt hapendatud tooteid ja maitsetaimi.

Loe edasi
kolmapäev, 14. august 2019 8:16.25 Europe/Tallinn

Mis on kollageen?

Kas teadsid, et kuni 35 % kõigist kehas leiduvatest valkudest moodustab ühte kindlat tüüpi proteiin? See valk on võtmetähtsusega meie sidekoe jaoks, mida leidub kehas väga laialdaselt. Sidekude seob kokku, hoiab ja tugevdab teisi keha kudesid ning ümbritseb ja kaitseb organeid. Sellest moodustatakse meie ligamendid, kõõlused, nahk, liigesed, kõhred, luud ja isegi soolestiku sisepind, veresooned ja hambad! Seetõttu on tegemiselt KÕIGI meie keha kudede ja organite funktsioneerimise ja  koospüsimise jaoks absoluutselt hädavajaliku komponendiga.

Loe edasi
kolmapäev, 14. august 2019 7:21.59 Europe/Tallinn

Korras seedimine tagab hea tervise

Soolestikku peetakse keha keskpunktiks - korras seedimine on hea tervise üks olulisemaid alustalasid. Loe lähemalt, milliste toitainete ja elustiili muudatuste abil oma seedimist toetada!

Loe edasi

Items 1 to 9 of 21 total

Laen...