HN Kvertsetiin ja bromelaiin 60 tab
21,88 €
Antud toidulisand sisaldab kaht taimset koostisosa, mis aitab toetada immuunsüsteemi tervist ja kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Kvertsetiin on võimas antioksüdant, mida leidub näiteks sibulas, punases veinis ja rohelises tees. Bromealiin on ensüüm, mida leidub looduslikult ananassis. See hoolikalt valitud koostisega toidulisand sisaldab ka C-vitmaiini, aidates toetada immuunsüsteemi normaalset talitlust, iseäranis allergiate ja heinapalaviku hooajal ning talvisel perioodil.
Tootekood 5031013105739

Jah

  • On teada, et flavonoidid toimivad sünergistliselt koos C-vitamiiniga, mis aitab hoida immuunsüsteemi normaalsena ning aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.
  • Sisaldab ka ananassist saadud bromelaiini.
  • Hea sünergiline kompleks!
  • Iseäranis kasulik heinapalavike hooajal

KASUTUSJUHISED: Täiskasvanud ja lapsed alates vanusest 13. eluaastat 2-3 tabletti (lapsed vanuses 4-12 aastat 1 tablett) päevas või vastavalt tervisespetsialisti soovitustele. Ärge ületage soovitatud päevast kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise ja tasakaalustatud toidusedeli ning tervisliku elustiili asendajana.
 
Päevane annus 2 kapslit sisaldavad:    %NRV*-st
Vitamiin C 68mg 85%
Kvertsetiin  600mg -
Bromelaiini kompleks 54 mg -
*NRV- päevane võrdluskogus

KOOSTISOSAD:
Mahuaine: looduslik Lithothamnion calcarea; kvertsetiindihüdraadi pulber, mahuaine: tselluloos, askorbiinhape, bromelaiini kompleks, paakumisvastane aine: ränidioksiid, paakumisvastane aine: taimne magneesiumstearaat, taimne maisivalgust kate.

Ei ole lisatud soja, nisu, gluteeni, pärmi, laktoosi, piimaprodukte, kunstlikke säilitus-, värv- ega maitseaineid.
Originaalnimetus: Quercetin and Bromelain
Netokogus: 63,5g

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...