Näitan 1–12 tulemust 23-st

Me vajame tugevat ja toimivat kehastruktuuri igal tasandil, et saaksime funktsioneerida; luud, mis moodustavad meie raami, nahk, mis meid kaitseb, ning liigesed ja kõõlused, mis võimaldavad liikumist. Toitumine on kriitiline, kuna see annab meid moodustavaid materjale. Kas soovite hoolitseda oma keha eest või isegi seda aktiivselt toetada, et tagad suutlikus vastu pidada elu nõudmistele? Meil on valik spetsiifilisi toidulisandilahendusi ja mõningaid lihtsaid elustiili muutusi, mis võivad tõesti aidata neid valdkondi toetada ja aidata teil optimeerida keha ehitusplokke.

Via-Naturale-Osteo-Intensive-BioCare
Osteo Intensive luudele
42,70
Via-Naturale-Vedel-kollageen-ja-huealuroonhape-BioCare-2
Vedel kollageen ja hüaluroonhape
55,00
Joint-Complex-23060-presentation-v-5-0-4
Liigeste kompleks
38,10
MSM-Via-Naturale-Higher-Nature
MSM tabletid 180
27,56
Via-Naturale-Higher-Nature-Kollageeni-tabletid-3
Kollageeni tabletid
Alates 27,52
Via-Naturale-Higher-Nature-Vitamiin-D3-2000-iu-3
Vitamiin D3 2000 iu
Alates 11,76
Via-Naturale-Higher-Nature-MSMi-ja-gluekoosamiiniga-liigeste-kompleks-3
HN MSMi ja glükoosamiiniga liigeste kompleks
Alates 18,34
Via-Naturale-Biocare-Vitamiin-D3-4000-iu-30
Vitamiin D3 4000 iu 30 kaps
24,32
Via-Naturale-Higher-Nature-Super-Osteofood-luudele-90
Super Osteofood luudele 90 tab
18,34
Via-Naturale-Biocare-Kaltsiumtsitraat-90
Kaltsiumtsitraat 90 kaps
26,72
Via-Naturale-Biocare-Magneesiumi-kaltsiumi-kompleks-90
Magneesiumi kaltsiumi kompleks 90 kaps
26,51
Via-Naturale-Biocare-Gluekoosamiin-MSMi-ja-kontroitiiniga-90
BC glükoosamiin MSMi ja kontroitiiniga 90 tab
31,46

Tervisliku keha ehitamine

Kõigil tasanditel vajame tugevat kehastruktuuri, mis võimaldaks meil funktsioneerida, alates luudest, mis moodustavad meie raami, kuni nahani, mis meid kaitseb. Toitumine on kriitiline, kuna see annab materjali keha moodustamiseks. Kõigile on selge kaltsiumi vajadus luudes, kuid see on palju keerulisem kui üks toitaine, vaja on erinevate toitainete segu, et saavutada õige tasakaal tugevuse ja painduvuse vahel. Paljud olulised vitamiinid ja mineraalid aitavad kaasa ka meie “sidekoe” moodustamisele. Oleme täpselt see, mida sööme. Kui me teeme palju trenni või saame vanemaks, võivad need struktuurid laguneda ja oleme sunnitud piirama igapäevaseid tegevusi, kuna tunneme liigeste jäikust või isegi valu! Kuidas saame toetada oma luid, nahka ja liigeseid, et saaksime lihtsalt liikuda, vigastusi vältida ja hästi vananeda? Kuidas võivad vitamiinid, taimsed ekstraktid ja teised toitained toidulisandites aidata?

 

Keha väljakutsed

Luud moodustavad kindla raami, mis moodustab meie struktuurse aluse ja kaitseb organeid, hoiab meie kuju ja toimib hoovana, võimaldades liikumist, et saaksime oma jäsemeid ja käsi kasutada “tööriistadena”. See koosneb suuresti mineraalainetest, sealhulgas kaltsiumist ja magneesiumist, kuid ka orgaanilisest materjalist nagu kollageen. Luude moodustumine sõltub D-vitamiinist, K2-st, antioksüdantidest nagu C-vitamiin ja seda võivad tugevasti mõjutada meie hormonaalne staatus, näiteks menopausi ajal. Luudele avaldatav surve kehakaalu ja muude tegevuste kaudu, samuti vananemine, mõjutab samuti. Liigesed koosnevad kõhredest – pehmemast koetüübist, mis pakub polsterdust ja määrdefunktsiooni sujuva liikumise hõlbustamiseks. See koosneb molekulidest, mida nimetatakse GAG-ideks (nagu kondroitiin, mis on valmistatud glükosamiinist) ja hüaluroonhappest. Kahjuks on kõhr väga vastuvõtlik kulumisele ja kahjustustele, eriti ajas või teatud korduvate tegevuste korral. Sidemed ja kõõlused sisaldavad tavaliselt rohkem kollageeni valku, pakkudes venivustugevust, et võimaldada piisavat liikumist, kuid mitte liiga palju. Nad võivad olla altid pikaajalisele jäikusele või isegi kahjustustele, õnnetuse või treeningu ajal. Nahk on meie peamine välisbarjäär, mis kaitseb meid välismaailmast – sealhulgas infektsioonidest, traumadest, päikesekahjustustest või toksiinidest. Koos meie juuste ja küüntega peegeldavad nad meie tervist ja mängivad olulist rolli füüsilises atraktiivsuses. Ka sellel peab olema õige tasakaal tugevuse ja painduvuse vahel, mida pakuvad kollageen, elastiin, hüaluroonhape ja antioksüdandid.

 

Keha lahendused

Kas soovite hoolitseda oma luude, naha või liigeste eest või isegi neid aktiivselt toetada, et tagada nende vastupidavus elu nõudmistele, on olemas valik spetsiifilisi toidulisandeid ja mõningaid lihtsaid elustiili muudatuse nippe, mis võivad tõesti aidata neid valdkondi toetada ja aidata teil optimeerida oma keha ehitusplokke.


Liitu meie uudiskirjaga

0