Näitan kõiki 10 tulemust

Toidulisandid naistele igas eluetapis! Hormonaalne tasakaal, viljakus, rasedus, menopaus.

Naiste tervis sõltub hästi toimivast suguhormoonide regulatsioonist. Kuid loomuliku hormonaalse tasakaalu säilitamine pole kunagi olnud raskem kui tänases elukeskkonnas. Kuidas toetada tervislikku hormonaalset tasakaalu, et tagada viljakus, hästi toimiv menstruaaltsükkel ja hea tervis üldiselt? Kuidas võivad vitamiinid, taimsed ekstraktid ja teised toitained toidulisandites aidata? Meie valikus on mitmesuguseid erinevaid toidulisandeid, mida kombineerida oluliste elustiili nõuannetega (vaata blogidest), et toetada kõiki neid valdkondi ja aidata teil optimeerida oma hormonaalset tasakaalu.

Via-Naturale-Vedel-kollageen-ja-huealuroonhape-BioCare-2
Vedel kollageen ja hüaluroonhape
55,00
Via-Naturale-Biocare-Multivitamiin-naistele-90
Multivitamiin naistele 90 kaps
49,53
Via-Naturale-Biocare-Female-Biotic-30-naiste-probiootikum
Female Biotic 30 kaps – kasulikud bakterid naistele
40,36
Via-Naturale-Biocare-Nutrisorb-Metueuel-FolGuard-15ml
Nutrisorb® Metüül FolGuard® 15 ml – metüülfolaat + B12
33,74
Via-Naturale-Biocare-Multivitamiin-menopausi-ajaks-90
Multivitamiin menopausi ajaks 90 kaps
49,53
Via-Naturale-Higher-Nature-Mehhiko-Jamss-menopausi-ajaks-90
Mehhiko Jamss menopausi ajaks 90 kaps
30,13
Via-Naturale-Biocare-Kollageeni-kompleks-60
Kollageeni kompleks 60 kaps
36,00
Via-Naturale-BioFlora-rasedatele-BioCare-1
BioFlora rasedatele – kasulikud bakterid rasedatele 30 kaps
41,60
Via-Naturale-Higher-Nature-Menopausi-kompleks-90
HN Menopausi kompleks 90 kaps
32,77
Via-Naturale-Biocare-Metueuel-multivitamiin-rasedale-60
Metüül multivitamiin rasedale 60 kaps
32,89

Naiste tervis

Naiste tervis muutub läbi erinevatel eluetappide, alates menstruatsioonist kuni viljakate aastateni, raseduse, imetamise ja menopausini. Need muutused on suures osas tingitud naissuguhormoonidest, nagu östrogeen ja progesteroon. Tasakaalus suguhormoonide regulatsioon on naiste füsioloogia, käitumise ja võime järglasi saada ning õitseda nurgakiviks. Kui hormoonide tase on liiga kõrge, liiga madal või liigselt kõiguv, võib see põhjustada probleeme menstruatsiooni või viljakusega, aga võib mõjutab ka tervist üldiselt, näiteks põhjustades madalat energiat ja meeleolu või kehva südame- või luutervist.

 

Hormonaalsed väljakutsed

Loomuliku hormonaalse tasakaalu säilitamine pole kunagi olnud raskem kui tänases moodsas keskkonnas. Meie hormonaalsele süsteemile seab väljakutse keskkonnasaaste (kemikaalid), mis rikub selle õrna tasakaalu. Oluline näide keskkonnakemikaalidest on ksenoöstrogeenid (keemilised ained, mis jäljendavad östrogeeni) plastikust, mitteorgaanilistest toiduainetest või peamistest nahahooldustoodetest. Lisaks võivad hormonaalset segadust tekitada liigselt suhkru– või rafineeritud süsivesikuterikkad toidud ja alkohol. Kuidas toetada tervislikku hormonaalset tasakaalu, et tagada optimaalne viljakus, tasakaalustatud menstruaaltsükkel ja üldine tervis? Kuidas võivad vitamiinid, taimsed ekstraktid ja muud toitained toidulisandites aidata?

 

Tasakaalu loomine

Hormonaalne regulatsioon on keeruline protsess ja sellel on oma loomulik rütm. Esiteks on vaja toitainerikast toitu – piisavalt hea kvaliteediga süsivesikuid, valkusid ja rasvu. Erinevad toitained, nagu B5- ja B6-vitamiinid, mis on vajalikud hormonaalse tasakaalu ja reguleerimise jaoks. Kui hormoonid on oma töö teinud, peame need kehast ohutult eemaldama, et vältida nende kuhjumist, mis võib kaasa aidata hormonaalsetele sümptomitele, põletikele ja vabade radikaalide tekitatud kahjustustele. Seda juhib keeruline detoksifikatsioonisüsteem, spetsiifilisemalt sulfaatimis-, glükuroneerimis– ja metüleerimisprotsessid, mis nõuavad erinevaid toitaineid, sealhulgas N-atsetüültsüsteiini, metüülfolaati ja B12-vitamiini, samuti antioksüdante, näiteks rohelises tees leiduvaid või vitamiinid nagu C ja E. Mõned taimeekstraktid, nagu salvei või punane ristik, võivad samuti aidata hormonaalset tasakaalu reguleerida, ka pärast menopausi.


Liitu meie uudiskirjaga

0