Näitan kõiki 6 tulemust

Tsink on oluline mineraalaine, mida keha vajab mitmete erinevate funktsioonide toetamiseks, näiteks luude, naha ja juuste tervise säilitamiseks ning terve immuunsüsteemi ülesehitamiseks. Tsingilisandid on seotud spetsiifiliste toitainetega, mis aitavad suurendada selle olulise mineraalaine imendumiskiirust.

Via-Naturale-Biocare-Tsinktsitraat-3
Tsinktsitraat
Alates 10,48
Via-Naturale-tsink-askorbaat-BioCare
Tsinkaskorbaat 60 kaps
20,35
Via-Naturale-Biocare-Tsinkmetioniin-60
Tsinkmetioniin 60 kaps
12,36
Via-Naturale-Biocare-Nutrisorb-tsink-30ml
BC Nutrisorb tsink 30 ml
17,86
Via-Naturale-Higher-Nature-Tsink-90
HN Tsink 90 tab
10,87
Via-Naturale-Biocare-Nutrisorb-vedel-tsingikompleks-150ml
Nutrisorb vedel tsingikompleks 150 ml
21,83

Tsink

Tsink on oluline toitaine, millest meie tänapäevases dieedis tihti puudu jääb. Tsink mängib lahutamatut rolli mitmetes olulistes kehafunktsioonides, nagu immuunsus, DNA süntees, rakkude jagunemine, ainevahetus, kognitiivne funktsioon ja nägemine. Samuti aitab kaasa tervele väljanägemisele, kuna toetab tervete juuste, naha ja küünte ning luude säilimist. Neile, kes soovivad perekonda luua, on tsink oluline toetus viljakusele (nii meestel kui naistel), samuti toetab testosterooni taset.

Meie valikust leiad mitmeid tõhusaid tsingilisandeid kapslite, tablettide ja vedelikena, et saaksite hõlpsasti valida endale sobivaima vormi. Igapäevaseks toetuseks on sobiv kas tsinktsitraat, mis on hästi imenduv tsingi vorm (väikeste tablettidena), või tsinkaskorbaat (kapsli vormis). Tsinkaskorbaadile on lisatud C-vitamiini, et anda veelgi enam toetust immuunsüsteemile ja antioksüdantset kaitset. Higher Nature tsitraadi vormis tsingi lisandile on lisatud ka tsingiga heas vahekorras vaske. Tsinkmetioniin on alternatiivne võimalus neile, kes soovivad metüülimist toetada. Neile, kes eelistavad vedelikke, saavad valida õrna Nutrisorb® tsingi ja suurema annuse soovi korral – Nutrisorb® tsingi kompleksi vahel.


Liitu meie uudiskirjaga

0