Näitan kõiki 2 tulemust

Kõikide seedeensüümide korraliku toimimise tagamine on oluline tervisliku seedimise ja toitainete optimaalse imendumise tagamiseks sinu toidust.

Via-Naturale-Biocare-Polyzyme-Forte-ensueuemid-4
Polyzyme – laiatoimeline seedeensüümide kompleks
Alates 19,79
Via-Naturale-Biocare-Glutenzyme-Plus-ensueuemid-30
Glutenzyme Plus ensüümid 30 kaps
16,68

Ensüümid

Seedimine on keeruline protsess, mis algab suust ja jätkub kogu üheksa meetri pikkuse seedetrakti ulatuses. Samal ajal kui toit liigub läbi seedesüsteemi, lagundavad seda erinevad ensüümide, iga üks omale spetsiifilisi toiduaineid. Näiteks aitab bromelaiin valku muundada aminohapeteks, lipaas toetab rasva muundumist rasvhapeteks ja kolesterooliks ning amülaas kasutatakse süsivesikute muundamisel lihtsateks suhkruteks.

Kui sinu keha ei suuda toota mõnda nendest ensüümidest piisavalt, võib vastavate toitainete imendumine olla vähem efektiivne. Polyzyme on laiatoimeline seedeensüümide kompleks, mida võivad aidata ka kõrge FODMAP sisaldusega toodetele tundlike inimesi. Glutenzyme keskendub ainult gluteenile.

Mao happeline keskkond on mõeldud makku sattuvate ainete lagundamiseks, mistõttu oli BioCare ensüümide toidulisandite väljatöötamisel stabiilsuse tagamine peamine prioriteet. Kõik nende tooted on loodud püsima stabiilsena.

 


Liitu meie uudiskirjaga

0