NT kompleks närvisüsteemile 60 kaps
32,44 €
Toidulisand närvisüsteemi talitluse toetuseks magneesiumi, B-vitamiinide, teaniini ja sidrunmelissiga

Unikaalne kompleks, mis sisaldab heas annuses rohelisest teest saadud teaniini, sidrunmelissi, kummelit, lavendlit, magneesiumtauraati ning B-grupi vitamiine. Hästi toimiva närvisüsteemi aluseks on neurotransmitterite ning hormoonide tasakaal.
Tootekood 5033290290603

Jah

  • Magneesium, vitamiinid B1, B3 ning  B6 aitavad kaasa normaalsele närvisüsteemi talitlusele ning normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele.
  • Sidrunmeliss, lavendel ja kummel aitavad kaasa lõõgastumisele ning normaalsele unele
  • Mugav toode igapäevaseks kasutamiseks
KASUTUSJUHISED
Kaks kapslit päevas koos söögiga, või vastavalt professionaali soovitustele. Ärge ületage soovitatavat päevast kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise toidusedeli ja tervisliku eluviisi asendajana. Ei sobi tarvitamiseks koos meeleolu muutvate ravimitega. Ei sobi raseduse, raseduse planeerimise ega imetamise ajal. Kui olete meditsiinilise järelvalve all, siis konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarvitada, kui pakend on purunenud. Säilitada jahedas (alla 25 C), kuivas ja lastele kättesaamatus kohas, eemal päikesevalgusest.

TOOTEINFO
 
Päevane annus (2 kapslit) sisaldab:   %NRV*-st
Tiamiin (vitamiin B1) 10 mg 909
Riboflaviin (vitamiin B2) 10 mg 714
Niatsiin (vitamiin B3) 10 mg 63
Vitamiin B6 10 mg 714
Magneesium 56,25 15
Sidrunmeliss (Cyracos®) 300 mg -
L-teaniin 200 mg -
Kummel 150 mg -
Lavendel 150 mg -

*NRV (nutrient reference value) – päevane võrdluskogus

KOOSTISOSAD:  Magneesiumtauraat, sidrunmeliss (Melissa officinalis’e maapealsed osad Cyracos® ekstraktina), kapsel (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), L-teaniin, magneesiumtsitraat, kummel (Matricaria chamomilla õied), lavendel (Lavendula angustifolia ürt), paakumisvastased ained (ränidioksiid ja magneesiumstearaat, vitamiin B6 (püridoksaal-5-fosfaat), tiamiin (tiamiinmononitraat), riboflaviin, niatsiin (nikotiinamiid),  Cyracos® on Naturex S.A kaubamärk.

Originaalnimetus: NT Complex
Netokogus: 54,7 g

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...