Everyday BioAcidophilus (10 miljardit) 4 x 7 kaps

20,68 €

12,41 €

Smartpostiga TASUTA saatmine alates 69 EUR tellimusest.

Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.

Stabiilsed ja efektiivsed ainulaadse LAB4 kompleksi bakterid. Need on inimspetsiifilised happe- ja sapikindlad tüved, mis asustavad efektiivselt soolestikku. Üks kapsel sisaldab 10 miljardit elujõulist bakterit koos sigurist saadud fruktooligosahhariididega.

PARIM ENNE: 06/2023
Tootekood 5033290168285

Jah

  • KLIINILISELT EFEKTIIVNE - Everyday BioAcidophilus'e 1 kapsel sisaldab 10 miljardit LAB4 kompleksi bakterit, mille turvalisus ja efektiivsus on tõestatud paljude teadusuuringutega.
  • Sisaldab kaht patententeeritud Lactobacillus acidophiluse tüve koos Bifidobacterium bifidum'i ja Biofidobacterium lactise'ga.
  • LOODUSLIK - Sisaldab looduslikke prebiootikume sigurist, mis aitavad kaasa heade bakterite kasvule. Piimavaba. Ei sisalda gluteeni sisaldavaid koostisosi.
  • IGAPÄEVASEKS KASUTAMISEKS - Blisterpakendit on mugav kaasas kanda või hoida laua peal - pakendatud 4 ribana, milles igaühes on 7 kapslit.
  • SOBIB KÕIGILE - Sobib taimetoitlastele ja veganitele ning seda on turvaline tarvitada ka raseduse ajal.

KASUTUSJUHISED
1–2 kapslit koos toiduga või vastavalt professionaali soovitustele. Sobib taimetoitlastele ja veganitele. Toodet ei tohi tarvitada mitmekesise toidusedeli ja tervisliku elustiili asendajana. Ärge ületage soovitatud päevast annust.Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte tarvitada, kui pakend on purunenud. Säilitada temperatuuril alla 25 C, lastele kättesaamatus kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Parim enne: vaata pakendilt

TOOTEINFO
Päevane annus (1 kapsel) sisaldab:  
Fruktooligosahhariidid (FOS) 100 mg
Lactobacillus acidophilus (CLT-60 & CUL-21 tüved) 75 mg*
Bifidobacterium bifidum ja lactis (CUL-20 & CUL-34 tüved) 12  mg*

Sisaldab kokku 10 miljardit  elujõulist bakterit - sisaldus on garanteeritud kuni säilivusaja lõpuni eeldusel, et toodet säilitatakse korrektsetes tingimustes.  

*Bakterite tegelik hulk võib varieeruda tulenevalt sellest, soovitakse säilitada bakterite elujõulisust. 
 

KOOSTISOSAD
Fruktooligosahhariidid (Cichorium intybus juur), täiteaine (mikrokristalliline tselluloos), Lactobacillus acidophilus, kapsel (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), Bifidobacterium bifidum & Bifidobacterium lactis,  paakumisvastased ained (ränidioksiid ja magneesiumstearaat).


Netokogus: 10,25 g

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 täht 2 tähte 3 tähte 4 tähte 5 tähte
Hinnang
Laen...