Prolon-Via-Naturale-1-2
Prolon-Via-Naturale-3-2
Prolon-Via-Naturale-5-2
Prolon-Via-Naturale-4-2
Prolon-Via-Naturale-2-2
Prolon-Via-Naturale-4-3
Prolon-Via-Naturale-1-2
Prolon-Via-Naturale-3-2
Prolon-Via-Naturale-5-2
Prolon-Via-Naturale-4-2
Prolon-Via-Naturale-2-2
Prolon-Via-Naturale-4-3
-5%

ProLon® 5-päeva – uued maitsed (menüü 2)

Tootekood: 8056149572047

 • Sajandi toitumisalane läbimurre – toiduga paastumine ehk paastumist jäljendav tehnoloogia.
 • Süüa nii, et rakud ei tajuks toitu? Nagu nimi vihjab, see paastumine tegelikult imiteerib paastumist... lubades Sul samal ajal nautida toitu.
 • Selle kliiniliselt testitud toitu sisaldava paastuga peenhäälestame rakke, toetame tervislikku vananemist ja elimineerime vajaduse teha veepaastu, millel võivad olla negatiivsed kõrvaltoimed.
 • Pakend sisaldab kõike vajalikku - toitu ja juhiseid, mida vajad 5-päevaseks toiduga paastumiseks.
 • 172,89 

  4 laos

  Smartpostiga TASUTA saatmine alates 69€ tellimusest.
  Logi sisse ning saad igalt ostult -5% soodustust.
  Kirjuta arvustus
  Tootja

  L-Nutra Italia S.r.l.

  Ei sisalda

  food-no-gluten-svgrepo-comno-fishno-shellno-eggno-milk

  Sobilik

  vegetarian

  • Perioodiline paastumine käivitab rakkude kaitse- ja “noorendamise” rajad, mida kokku nimetatakse autofaagiaks. Autofaagia on lihtsalt öeldes kehale loomuomane, liiga tihti mahasurutud, süsteem, millega asendatakse ja uuendatakse vanad, ära kasutatud rakulised komponendid.
  • ProLoni paastumist imiteeriv tehnoloogia käivitab ja hoiab autofaagiat paastu vältel, samal ajal andes kehale ka toitaineid. Teiste sõnadega, see paastu imiteeriv toitumine aktiveerib keha võimsad rakkude noorendamise süsteemid, et soodustada tervislikku vananemist, kuid samas on paastu negatiivse toime, nälja teke, minimeeritud.
  • ProLon toitumisprogramm sisaldab kõiki toite, mida vajate 5-päevaseks paastu imiteerimiseks. ProLon on välja töötatud ja kliiniliselt testitud 14. ülikoolis üle maailma. ProLoni toitumisprogramm on välja töötatud nii, et saaksid keha toita esmaklassilise taimse toiduga, saades samal ajal samasugust kasu, mis kaasneb pikaajalise paastumisega rakulisel, metaboolsel ja emotsionaalsel tasandil.

   

  • Toitumistehnoloogia, mis annab pikaajalise paastumise eelised – koos toiduga!
  • Transformatsioon 5-päevaste tsüklitega – 5 päeva toiduga paastu, 25 paastuvaba päeva! Parimad tulemused 3 järjestikuse tsükliga (5+25 päeva).
  • Patenteeritud tervislikku vananemist toetavana – rakkude uuenemine ja autofaagia.
  • Kaalulangus rasvade arvelt, paranenud enesetunne, muutunud suhe toiduga.
  • Tervem, noorema välimusega nahk – vähem peeneid jooni ja kortse 3 ProLoni tsükliga.

   
  Paastu imiteeriva tehnoloogia autor – Dr Valter Longo (PhD)
   
  Dr Valter Longo on Lõuna-California ülikooli pikaealisuse instituudi direktor. Ta on paastumise teaduse vanaisa ja ajakiri TIME on ta nimetanud 50 kõige mõjukama inimese sekka tervishoius.
  Prof. Longole anti paastu imiteeriva dieedi (Fasting Mimicking Diet® (FMD)) eest ajaloo esimene pikaealisust puudutav patent. Ta avastas esimesena, kuidas rakud tunnevad toitu ja seejärel töötas välja paastu imiteeriva toitainelise koostise, mille tervisele kasulikke omadusi testis ka hiir- ja inimkatsetes. 
   
  Miks tuua ProLon oma ellu?
   
  ProLon on 5-päevane toitumisprogramm, mis on välja töötatud ja testitud 14. ülemaailmses ülikoolis, et toita keha esmaklassilise taimse toiduga, andes kehale samal ajal samasugust kasu, mis kaasneb pikaajalise paastumisega rakulisel, metaboolsel ja emotsionaalseid tasandil.
   
  See on teaduslik läbimurre, mis võttis kaks aastakümmet ja 48 miljonit dollarit uuringuraha. Sellele on antud üle 40. patendi – sealhulgas ajaloo ainus patent toitumisprogrammile, mis toetab pikaealisust ja tervise parandamist.     
   
  Pikaajalisel paastumisel (>2-3 päeva) on ainulaadsed omadused, nagu autofaagia või rakkude noorendamine, mis pälvis 2016. aasta Nobeli meditsiiniauhinna.
   
  Tõepoolest, esimesed 2–3 paastumise päeva „põletab“ keharasva, et kompenseerida kaloripuuduse esimest etappi, kuid seejärel muutub paastumine positiivseks stressiks igale keharakule –  toimub rakkude uuenemine ja autofaagia – inimeses toimuv võtmetähtsusega „ime“, mis on kriitilise tähtsusega tervislikuks vananemiseks ja pikaealisuseks.
   
  Oled sama terve (Sinu keha, vaim ja hing) ja elujõuline kui on Sinu rakud. Lisage ProLon oma igapäevasesse elustiili ning noorendage oma rakke ja sellega ka ennast.
   
  ProLoni peamised eelised

  • Rakkude noorendamine (autofaagia)

  Paastumisest põhjustatud bioloogiline ime, mida nimetatakse autofaagiaks (selle protsessi kirjeldamine pälvis 2016. aastal Nobeli meditsiinipreemia). Rakkude uuendamine on elujõu, emotsioonide, jõudluse, vaimse selguse, terve vananemise ja pikaealisuse võti.

  • Kaalukaotus rasvade arvelt

  Käivitage kaalulangetus (keskmiselt 2,3 kg), eelkõige kõhurasva arvelt, kaitstes samal ajal lihasmassi (mida sportlased ja sooritusele orienteeritud armastavad). Võti seisneb selles, et keha arvab olevat paastuseisundis, kuid samal ajal on ta siiski toidetud.

  • Muutunud suhe toitu

  Sellel 5-päevasel teekonnal aitab ProLon Sul mõista, hinnata ja muuta oma suhet toiduga. Saate edukalt toimetada ilma igasuguse arutu söömiseta ja lisakaloriteta.

  • Suurem heaolutunne

  Emotsionaalne heaolu on äärmiselt suur kasu, kuna enamik inimesi tunnevad pärast ProLoni end edukana võrreldes teiste pikaajaliste dieetidega, mis tekitavad loobumistunnet. Tunnete end jõulisena, värskena, elujõulisena ja suurema vaimse selgusega.

  • Tervem, noorema ilmega nahk

  Kliiniliselt on näidatud, et pärast 3 ProLoni tsüklit (kokku 15 päeva, iga tsükli vahel 25 paastuvaba päeva) on vähenenud peened jooned ja kortsud. Sinu nahk nooreneb seest väljapoole, mida ProLoni kasutajad hakkavad armastama!

  • Mugav, sobib iga elustiiliga

  ProLon toiduga paastumise ilu seisneb selles, et see on 5-päevaste tsüklitena. Soovitame teha vähemalt 3 tsüklit aastas (ainult 15 päeva). Saate ProLoni kaasata oma niigi tervislikku rutiini sellest minimaalselt kõrvale kaldudes.
   
  ProLon® 5-päeva, elujõulise elu jaoks hädavajalik!
   
  Igapäev koormame ja kurname oma keha ja vaimu tulenevalt elustiilist, toitumisest ja keskkonnast, milles elame. Vananedes väheneb meie rakuline detoksifikatsiooni- (puhastumise), taastumise ja paranemise võime ning vananenud, oma funktsiooni kaotanud rakke on rohkem kui noori ja elujõulisi rakke.
   
  Meie esivanemad teadsid loomuomaselt saladus, mis kaitseks kiirenenud vananemise eest ja uuendaksid nooremaid rakke: pikaajaline paastumine (> 3 päeva). Paastumisel kasutab keha oma varusid (rasv ja glükogeen) esimese 2 päeva jooksul (vahelduva paastumise periood), kuid kui paastumine pikeneb üle 3 päeva (pikaajaline paastumise periood), läheb keha kaitse- ja noorendamine järgmisele tasemele, mida nimetatakse autofaagiaks.
   
  Tänapäeval kiirendame pigem rakkude kahjustumist ja vananemist võrreldes autofaagia, taastumise ja uuenemise perioodidega. ProLon laseb 5 lühikese päevaga teie kehal minna noorendavasse olekusse, tarbides samal ajal makro- ja mikrotoitaineid, et hoida keha toidetuna.
   

  Tervislik vananemine
  Rakuline uuenemine
  Metaboolne toetus
  Vistseraalset rasva põletamine
  Lihasmassi kaitsmine
  Muutunud suhe toiduga
  Rohkem energiat
  Mõtteselgus
  Noorenenud nahk

   
  Teadusel tuginev ja pidevalt arenev.
   
  Pärast kahte aastakümmet ja kümneid miljoneid uurimis- ja arendustöid suutsid L-Nutra (juhtiv toitumisthenoloogia ettevõte) ja Lõuna-California ülikool eesotsas dr Valter Longoga tuvastada toitumisele reageerivad rakulised radarid, mis tunnevad ära toitaineid, nö toitainete tuvastamise rajad ja töötada välja 5-päevase toitumisprogrammi, mis toidab keha nii, et samal ajal toidu tundmise rajad ei aktiveeru, mis võimaldab anda pikaajalise paastumise efekti.
   
  ProLon varustab keha tervislike taimsete toitainetega, millega keha saab optimaalset toidetud, kuid mis ei aktiveeri peamisi vananemist soodustavaid radu ega toidu tundmise radu – radu, mida aktiveeriks tavaline toitumine.
   
  Sisemine elujõud läbi rakkude puhastumise.

  5-päevase ProLon paastumise toitumisprogrammiga käivituvad Sinu kehas erinevad uuenemise ja noorendamise etappidesse.
   

  Päev nr 1 – sisenemine paastu seisundisse

  Sinu keha läheb üle paastu seisundisse ja rasvapõletusrežiimile ning hakkab valmistuma rakkude puhastumiseks.
   

  Päev nr 2 – rasvapõletus ja ketogenees

  Rasvade põletamine kiireneb, aidates kaasa ketogeneesi (ketoonide tootmise) käivitamisele. Selle päeva lõpuks (48 tundi) võib tekkida ketoosi seisund.
   

  Päev nr 3 – autofaagia ja puhastumise seisund

  Rakkude puhastumine (autofaagia) algab. Rasvapõletus ja ketoonide tootmine/kasutamine jätkub ja suureneb.
   

  Päev nr 4 – rakuline uuenemine

  Rakkude puhastumine/uuendamine ja rasvapõletus jätkub. Rakud näivad nagu enda nooremad versioonid. Oletegi viimases etapis.
   

  Päev nr 5 – uuenemine ja muutumine

  Paast läbitud, rakuline uuenemine jätkub ka pärast 5. päeva. Rakkude pidev ümbertöötlus, uuenemine ja noorendamine. Võib tekkida püsiv ketoos.
   

  ProLon® toitumisprogrammi kasutamine

  ProLon® toitumisprogramm on lihtne! Ainus, mida pead tegema, on järgima pakis kaasas olevas tabelis toodud juhiseid. ProLon® kast sisaldab 5 väiksemat karpi, üks karp ÜHEKS ProLon® toiduprogrammi päevaks. Iga pakend sisaldab toitu ja jooki, mis on vaja ära tarbida antud päeval. Kuigi ligikaudne skeem, kuidas jagada toidukordi päeva jooksul (hommikusöök, lõunasöök, suupiste ja õhtusöök) on ette antud, võib toidukordade söömise järjekorda muuta. Muuta ei tohi toidu söömise päevi (see tähendab, esimesel päeval ei tohi süüa teise päeva toitu, kolmandal päeval esimese päeva toitu jne).
  Pärast 5-päevase toitumisprogrammi lõpetamist on soovitav järgida üleminekuperioodi toitumist PÄEVAL 6 (vt üleminekutoitumine allpool). Alates 7. PÄEVAst toituge taas tavapäraselt.
   
  Mis sisaldub ProLoni toitumisprogrammi pakis?
   
  ProLoniga on kaasas kõik, mida vajate – komplekti on pakitud kõik toidud, valmis kasutamiseks. Igas komplektis on viis karpi, mis on päevade kaupa märgistatud, et teaksite, mida iga päev süüa.
   
  Valikus on kaks erinevat maitsekomplekti:

  • Originaalmaitsed (menüü 1): köögivilja-, seene- ja tomatisupp, minestrone, minestrone kinoaga;
  • Uued maitsed (menüü 2): kõrvitsa-, musta oa-, tomati-, spinat valge oaga- ja kõrvits kinoaga supid.
  • Menüü 3: läätse-karri-, herne ja murulaugu-, kikerherne ja porru-, punase paprika ja sibula supisegu.
  • Menüü 4: laiendatud menüü – sisaldab populaarsemaid suppe (7 erinevat maitset), batoonid on kolmes variatsioonis, Fasting Shake’i ja suppide maitse rikastamiseks on nüüd kaasas ka ekstra väärisoliiviõli.

  Päeva menüüdes on:

  • Supid: erinevad lihtsalt valmistatavad patendeeritud koostisega supid, mis on valmistatud naturaalsetest taimsetest koostisosadest.
  • Pähklibatoonid: külmpressitud maitsvad terviktoidu pähklibatoonid mandlitest, makadaamiapähklitest ja pekaanipähklitest.
  • Suupisted: oliivid Lõuna-Hispaaniast, kus oliivide tarbimist seostatakse pikaealisusega, ja/või taimse valguga rikastatud lehtkapsa kreekerid. 
  • Toidulisandid: multivitamiinidest, aminohapetest, mineraalainetest ja oomega-3 rasvhapetest toidulisand keha täiuslikuks toitmiseks.
  • L-jook: puuviljamaitseline patenteeritud glütseroolisegu, mis on loodud lihaste toitmiseks ja kaitsmiseks kogu paastu ajal.
  • Taimeteed: kofeiinivabad taimeteed, mis on täis tervislikke antioksüdante ja aitavad hoida teid nädala jooksul veega varustatult.

  Üleminekutoitumine (ei kuulu komplekti)

  Pärast ProLon® Fasting Mimicking DietTM 5 päeva läbimist on soovitav 6-ndal päeval tarbida kergemaid toite ja vältida rikkalikke ja rohkeid eineid. Pöördu oma toitumisharjumuste juurde tagasi järk-järgult, alustades vedelatest ja pehmetest toitudest nagu supid ja värskelt valmistatud mahlad või puu- ja köögiviljasmuutid. Jätka kergete einetega, nagu riis, pasta ja väikesed portsjonid kaunvilju kas püreestatult või tervelt, rasvane või madala rasvasisaldusega kala, õrnalt töödeldud. Kombineeri põhitoidukordadele juurde keedetud või tooreid hooajalisi köögivilju. Saate naasta oma tavapäraste toitumisharjumuste juurde alates 7. päevast. ProLon 5-päevase toitumisprogrammi kasulike mõjude säilitamiseks ja tervisliku elustiili saavutamiseks pöörduge meie ekspertide poole või konsulteerige oma toitumisspetsialistiga.
   
  Tavapärase toitumisega jätkamisel

  Prolon®-i kasutajana peaksite vältima ülesöömist ja jätkama järk-järgult korrapärase tervisliku toitumisega. Küsimustes, mis teil võib tekkida seoses tavapärasele toitumisele naasmisega, pidage nõu oma arsti või toitumisspetsialistiga.

  KOOSTISava fail.
  HOIATUSED
   

  • Prolon® võib põhjustada mõnedel inimestel peapööritust, pearinglust või uimasust. Palun hinnata oma enesetunnet enne suure koormusega tegevuste alustamist või mis nõuavad teie täit tähelepanu, näiteks mootorsõiduki juhtimine või masinatega töötamine.
  • ProLon® programmi ajal soovitame pühendada aega puhkamiseks ja vältige järgmisi tegevusi, kuna need võivad põhjustada kõrvaltoimeid:

  – Alkohoolsete jookide joomine
  – Kofeiinipõhiste jookide või gaseeritud ja magustatud jookide joomine
  – Intensiivsed ja väsitavad tegevused, sealhulgas füüsiline treening ja ujumine
  – Kokkupuude kõrge temperatuuriga, näiteks saunas, rannas, Türgi saunas ja vesimassaažis; kokkupuude madalate temperatuuridega
  – Suitsetamine

  • Piisava koguse vee joomine aitab vältida vee puuduse teket ja võib aitab leevendada mõnda neist kõrvaltoimetest.

   
  ProLon® ei ole mõeldud järgmistele inimestele:

  • Alla 18-aastastele lastele;
  • Rasedatele või last imetavatele naistele;
  • Inimestele, kes on allergilised pähklite, soja, tomati, selleri või muude ProLon®-is sisalduvate komponentide suhtes. Lugege põhjalikku toitumisalast teavet eelpool toodud lingil;
  • Inimestele, kelle kehamassiindeks (KMI) on alla 18,5;
  • Inimestele, kellel on diagnoositud haigusi, ilma arsti loata;
  • Inimestele, kes on haiguse tõttu tõsiselt nõrgad või kes tarbivad ravimeid;
  • Inimestele, kes on haiguse või meditsiinilise protseduuri tõttu tõsiselt nõrgad;
  • või 2. tüüpi diabeedi, südameveresoonkonna, autoimmuunsete, neuroloogiliste ja onkoloogiliste haigustega inimesed, välja arvatud juhul, kui eriarst neile seda soovitab;
  • Inimestele, kellel on metaboolsed häired, eriti mis on seotud glükoneogeneesi süsteemiga;
  • Inimestele, kellel on tõsine südamehaiguse ajalugu, eriti dekompenseeritud kongestiivne südamepuudulikkus NYHA klass 2 või kõrgem või LVEF alla 40% mis tahes eelneval hindamisel;
  • Inimestele, kellel on anamneesis minestus (minestamine) kaloripiirangute tõttu või muu meditsiiniline kaasuv haigus, mis muudaks kaloripiirangu potentsiaalselt ohtlikuks;
  • Inimestele, kellel on erilised toitumisvajadused, mis ei sobi kokku ProLon® toitumisprogrammiga.
  LISAINFO
  Mitu korda ProLoni aastas peaksin tegema?
   
  ProLoni imeline osa on see, et see on hõlpsasti elustiili kohandatav ja muudab tavapäraseid päevi vaid viieks päevaks.
   
  Dr Valter Longo, Lõuna-California ülikooli pikaealisuse instituudi juhi ja pikaealisuse dieedi looja, soovitused:
   
  • Kui eesmärgiks on tervise või ainevahetuse toetamine ja soovite saada ProLon’ist kiiremat metaboolset ja noorendavat kasu, võite ProLon’i teha iga kuiselt kolme või nelja kuu perioodil ja seejärel üks kord kolme kuu jooksul, et tulemus säiliks.
   
  • Tervisliku vananemise eesmärgil ainult 2 korda aastas (10 päeva 365 päevast!)
   
  • Tervisliku vananemise ja täiendava kaalulangetuse eesmärgil 3 korda aastas (15 päeva 365 päevast!)
   
  Kuidas ProLon programmi kasutada?
   
  Toitumisprogramm tuleks läbida viie järjestikuse päeva jooksul, pärast mida 6. päeval inimene läheb üle ja jätkab oma tavapärast toitumist. Programmis on kaasas toidukaart, mis annab soovitused, kuidas toitu igal päeval tarbida. Toidukordade söömise järjekorda võib muuta. Muuta ei tohi toidu söömise päevi (see tähendab, esimesel päeval ei tohi süüa teise päeva toitu, kolmandal päeval esimese päeva toitu jne) ja ühe päeva toitu ei tohi teisel päeval tarbida (näiteks kui jätsite päeval 1 batooni söömata, ei ole lubatud seda järgmisel päeval tagant järgi süüa).
   
   
  Milliseid toidu radasid ProLon mõjutab?
   
  Kuigi rakulise paastumisega seotud toitainete tundlikkuse radades on palju erinevaid signaalitegureid, on kolm peamist toitaineid tuvastavat rada, mida ProLon ja paastumine maha reguleerivad: IGF-1, mTOR ja PKA. Protsess on keeruline ja iga rada võib mõjutada teisi radu, kuid üldjoontes PKA reageerib peamiselt suhkrule ja süsivesikutele, samas kui IGF-1 reageerib peamiselt valkudele (ja tugemalt vallandab seda loomne valk) ning mTOR-i käivitab IGF-1 ja aminohapped. Suhkur ja süsivesikud (ja teatud määral kofeiin) aktiveerivad PKA. Need toitaineid tundvad rajad aitavad reguleerida rakkude kasvutsükleid ja stressikindlat paastuseisundit.
   
  Mis juhtub mu kehaga paastu imiteerimise programmi ajal?
   
  ProLon varustab keha teaduslikult väljatöötatud, looduslikult esineva kombinatsiooniga makrotoitainetest (rasvad, süsivesikud, valgud) ja mikrotoitainetest (olulised vitamiinid ja mineraalained), mis on kombineeritud nii, et hoida keha toidetuna, samal ajal võimaldades läbida paastuseisundi noorendamisprotsessi.
   
  MIS TOIMUB PROLONI PAASTU 1.-5. PÄEVADEL?
   
  1. päev: paastuseisundisse sisenemine: sinu keha läheb üle paastuseisundisse ja rasvapõletusrežiimile ning hakkab valmistuma rakkude puhastumiseks.
   
  2. päev: rasvapõletus ja ketogenees: kiire rasvade põletamine ja ketogenees: kiire rasvade põletamine hoogustub, aidates kaasa ketogeneesi (ketoonide tootmise) käivitamisele. Selle päeva lõpuks (48 tundi) võib tekkida ketoosiseisund.
   
  3. päev: Autofaagia puhastamise etapp: rakkude puhastumine (autofaagia), rasvapõletus ja ketoonide tootmine/kasutamine jätkub ja suureneb.
   
  4. päev: Rakkude noorendamine: Rakkude puhastumine/uuendamine ja rasvapõletus. Olete viimases etapis.
   
  5. päev: uuendamine ja muutmine: paast läbitud, rakkude uuendamine jätkub ka pärast 5. päeva.
   
  Kui palju ma võiks loota kaalust alla võtta?
   
  Kuigi ProLon-dieedi eesmärk on käivitada noorendamine, võib kaasneda ka kaalulangus. Kõik me oleme erinevad ja kaalulangus sõltub mitmest tegurist. Kliinilises uuringus osalejatel, kes lõpetasid 5-päevase ProLon-tsükli üks kord kuus kolme kuu jooksul, oli keskmine kaalulangus uuringu lõpus umbes 2,6 kg. See oli peamiselt kõhurasva arvelt, samas kui lihasmass säilus.
   
  Kui suur on päevane kaloraaž ProLon’i ajal?
   
  Esimesel päeval on umbes 1100 kalorit (kcal), päevadel 2–5 on 700–800 kalorit (kcal).
   

  1 arvustus tootele ProLon® 5-päeva – uued maitsed (menüü 2)

  5.0
  Baseerub 1 arvustusel
  5 tärni
  100
  100%
  4 tärni
  0%
  3 tärni
  0%
  2 tärni
  0%
  1 tärn
  0%
  1-1 1-st arvamusest
  Lisa arvustus
  You must be logged in to post a review Log In

  Liitu meie uudiskirjaga

  0